نحوه ثبت سفارش

 1. با ارسال عدد 7 به شماره 09218242668 مشاوران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس می گیرند.
 2. سفارش لوستر و پرده کریستالی و حباب و ریسه پذیرفته میشود جهت سفارش پرده کافیه اندازه جای مورد نظر بدید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.
 3. پرده کریستالی برای دیزاین و چشمگیر کردن منزل اپن آشپزخانه راهرو ورودی پذیرایی پنجره‌ها سالن آرایشگاه جهیزیه عروس تالارها سفره عقد  هر جایی که بخواهید پذیرفته میشود.
 4. در هر رنگ طرحی که بخواهید پذیرفته میشود. (ارسال از تهران به تمام نقاط ایران )
 5. مشتریان بعد از این که اندازه ها را فرستادند مدل مورد نظر را از کانال تلگرام یا اینستاگرام یا سایت یا هر مدلی که خودشون طراحی می کنند را برای ما بفرستند.

آریا کریستال

 • شرکت آریا کریستال تولید کننده و پخش کننده انواع پرده های آویز کریستال شیشه ای و لوستر در ابعاد و اندازه های دلخواه شما در طرح های مختلف با متد روز آماده ارائه خدمات به شما همکاران گرامی و هموطنان عزیز می باشد.
 • شرکت آریا کریستال با بیش از 10 سال سابقه در عرصه کاری تولید پرده های مهره ای و شیشه ای با کسب افتخار از اعتماد و جلب رضایت کامل مشتریان گرامی با سابقه ای درخشان در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.سفارش لوستر و پرده کریستالی و حباب و ریسه پذیرفته میشود جهت سفارش پرده کافیه اندازه جای مورد نظر بدید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.
  پرده کریستالی برای دیزاین و چشمگیر کردن منزل اپن آشپزخانه راهرو ورودی پذیرایی پنجره‌ها سالن آرایشگاه جهیزیه عروس تالارها سفره عقد  هر جایی که بخواهید پذیرفته میشود.در هر رنگ طرحی که بخواهید پذیرفته میشود.
  (ارسال از تهران به تمام نقاط ایران )
فهرست
به راهنمایی نیاز دارید